W dniach 08-12 lutego w Jastrzębiej Górze, odbył się zimowy plener Fotohumanum. Była to świetna okazja do zrobienia fajnych fotek w zimowej (albo prawie zimowej, aurze i spotkania z ciekawymi ludźmi. 29 marca uczestniczyłem w otwarciu Wystawy poplenerowej w łódzkiej Przędzy. Jak zwykle było sympatycznie oraz z dozą niepewności co do wyników konkursu.

Trochę fotek, w nietypowej, jeżeli chodzi o zdjęcia reportażowe, geometrii optyki, ze wspomnianego wydarzenia oraz moje zdjęcia konkursowe.

Podobne wpisy

  • Wspomnienia z koncertu

    Koncert w Otwocku z okazji rocznicy Bitwy Warszawskiej — fotografia eventowa w praktyce Wieczorny koncert pełen emocji Wydarzenia organizowane po zmroku mają wyjątkowy klimat — światło sceniczne, energia publiczności i intensywność występów tworzą atmosferę, którą fotografia eventowa potrafi uchwycić w sposób szczególny. Tak właśnie było podczas koncertu w Otwocku z okazji rocznicy Bitwy Warszawskiej. Tłumy…

  • Minisesje świąteczne.

    Pomimo, że dopiero październik, to święta zbliżają się wielkimi krokami.  Zapraszam do zapisywania się na sesje świąteczne.   Przy zapisach do końca października cena promocyjna 150 zł za 5 zdjęć.  Będzie ciekawa aranżacja i autorska edycja zdjęć.   Serdecznie zapraszam  Zapisy: Kalendarz rezerwacji. Fotografia ślubna, fotografia studyjna – Rafał Dziorek

  • Bussinesswoman czy sportswoman

    Tym razem do Studia Arka zawitała Daria.Modelka nie dość że jest piękną kobietą to w dodatku jest fantastycznie wysportowana.Z drugiej strony jako menadżer prezentuje się wyśmienicie.Mam nadzieję, że sesja sprawiła radość obu stronom, zarówno, mam nadzieję modelce, jak i fotografowi.Czerwona czy szara marynarka prezentują się fantastycznie. Nie mniej fantastycznie Daria prezentuje się w stroju sportowym.Modelka:…

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *